WPCargo - en to nl_BE translation catalogue (346 entries)

en: Are you sure you want to delete this element?
nl_BE: Weet je zeker dat je dit element wilt verwijderen?

en: --Please Select Client--
nl_BE: --Selecteer klant-

en: Settings
nl_BE: Instellingen

en: Get Started Here
nl_BE: Aan de slag hier

en: Documentation
nl_BE: Documentatie

en: Add Ons
nl_BE: Ons toevoegen

en: More Info
nl_BE: Meer Informatie

en: Like our page
nl_BE: Net als onze pagina

en: Get Support
nl_BE: Ondersteuning krijgen

en: Contact Us
nl_BE: Contacteer ons

en: Get Website Hosting
nl_BE: Websitehosting ophalen

en: Free Website Design
nl_BE: Gratis websiteontwerp

en: No Category
nl_BE: Geen rubriek

en: Invoice
nl_BE: Factuurnummer

en: Waybill
nl_BE: Vrachtbrief

en: Update Shipment Status
nl_BE: Verzendstatus bijwerken

en: Current City
nl_BE: Huidige stad

en: --Select Status--
nl_BE: --Selecteer status--

en: No Shipment Status Found.
nl_BE: Geen verzendstatus gevonden.

en: Add Shipment Status
nl_BE: Verzendstatus toevoegen

en: Remarks
nl_BE: Opmerkingen

en: Select Agent
nl_BE: Agent selecteren

en: — No Change —
nl_BE: — Geen wijziging —

en: Purchase
nl_BE: Aankoop

en: If you want a more comprehensive and customizable report, purchase
nl_BE: Als u een uitgebreider en aanpasbaar rapport wilt, u

en: Shipment Reports
nl_BE: Verzendrapporten

en: Shipper Name
nl_BE: Verzender naam

en: Phone Number
nl_BE: Telefoon nummer

en: Shipper Address
nl_BE: Verzendadres

en: Shipper Email
nl_BE: Verzender e-mail

en: Receiver Name
nl_BE: Naam ontvanger

en: Receiver Address
nl_BE: Adres ontvanger

en: Receiver Email
nl_BE: E-mail van de ontvanger

en: Agent Name
nl_BE: Naam van agent

en: Type of Shipment
nl_BE: Type zending

en: Mode
nl_BE: Modus

en: Quantity
nl_BE: Hoeveelheid

en: Total Freight
nl_BE: Totale vracht

en: Carrier Reference No.
nl_BE: Referentienummer vervoerder

en: Origin
nl_BE: Herkomst

en: Pickup Date
nl_BE: Ophaaldatum

en: Shipment Status
nl_BE: Verzendstatus

en: Comments
nl_BE: Reacties

en: Weight
nl_BE: Gewicht

en: Packages
nl_BE: Pakketten

en: Payment Mode
nl_BE: Betalingsmodus

en: Carrier
nl_BE: Vervoerder

en: Departure Time
nl_BE: Vertrektijd

en: Destination
nl_BE: Bestemming

en: Pickup Time
nl_BE: Ophaaltijd

en: Expected Delivery Date
nl_BE: Levering verwacht op

en: History
nl_BE: Geschiedenis

en: No Result Found!
nl_BE: Geen resultaat gevonden!

en: Current Status
nl_BE: Huidige status

en: Shipment History
nl_BE: Verzendgeschiedenis

en: Assign shipment to
nl_BE: Verzending toewijzen aan

en: Multiple Package Settings
nl_BE: Meerdere pakketinstellingen

en: Enable Multiple Package on Admin?
nl_BE: Meerdere pakketten inschakelen op admin?

en: Enable Multiple Package on Results?
nl_BE: Meerdere pakketten inschakelen op resultaten?

en: Enable Dimension Unit?
nl_BE: Dimension Unit inschakelen?

en: Dimension Unit
nl_BE: Dimensie-eenheid

en: Weight Unit
nl_BE: Gewichtseenheid

en: Piece Type Selection
nl_BE: Stuktypeselectie

en: If checked you will enable the multiple package on your shipment admin dashboard.
nl_BE: Als u wordt gecontroleerd, schakelt u het meervoudige pakket in op het dashboard van de verzendbeheerder.

en: If checked you will enable the multiple package on your shipment results.
nl_BE: Als u gecontroleerd wordt, schakelt u het meervoudige pakket in op uw verzendresultaten.

en: If checked you will enable the dimension unit.
nl_BE: Als u gecontroleerd wordt, schakelt u de dimensie-eenheid in.

en: Note: These values are used in calculating Volumetric Weight.
nl_BE: Opmerking: deze waarden worden gebruikt bij het berekenen van volumetrische gewicht.

en: Formula
nl_BE: Formule

en: Volumetric Weight.
nl_BE: Volumetrisch gewicht.

en: Length
nl_BE: Lengte

en: Width
nl_BE: Breedte

en: Height
nl_BE: Hoogte

en: This will be display in the package Dimension. The default is cm.
nl_BE: Dit wordt weergegeven in het pakket Dimensie. De standaardinstelling is cm.

en: This will be display in the package Weight. The default is lbs.
nl_BE: Dit wordt weergegeven in het pakket Gewicht. De standaardinstelling is lbs.

en: This will be the selection for the Piece Type for the Package Information section. Comma separated ( Ex. Pallet, Carton, Crate, Loose, Others)
nl_BE: Dit is de selectie voor het stuktype voor de sectie Pakketinformatie. Komma gescheiden ( Ex. Pallet, Karton, Krat, Los, Anderen)

en: Settings for Multiple Package, please fill out the fields below.
nl_BE: Instellingen voor meerdere pakketten, vul de onderstaande velden in.

en: Multiple Package
nl_BE: Meervoudig pakket

[ctx: Shipment]
en: Shipment
nl_BE: Zending

en: Shipment
nl_BE: Zending

en: All Shipment
nl_BE: Alle verzendingen

en: View Shipment
nl_BE: Verzending bekijken

en: Add New Shipment
nl_BE: Nieuwe zending toevoegen

en: Add Shipment
nl_BE: Verzending toevoegen

en: Edit Shipment
nl_BE: Verzending bewerken

en: Update Shipment
nl_BE: Verzending bijwerken

en: Search Shipment
nl_BE: Zoeken naar verzending

en: Shipment Not found
nl_BE: Zending niet gevonden

en: Shipment Not found in Trash
nl_BE: Verzending niet gevonden in prullenbak

[ctx: Category]
en: Category
nl_BE: Categorie

en: Search Category
nl_BE: Zoek Categorie

en: All Category
nl_BE: Alle Categorieën

en: Parent Category
nl_BE: Bovenliggende categorie

en: Parent Category:
nl_BE: Bovenliggende categorie:

en: Edit Category
nl_BE: Bewerk categorie

en: Update Category
nl_BE: Categorie vernieuwen

en: Add New Category
nl_BE: Nieuwe categorie toevoegen

en: New Category Name
nl_BE: Naam nieuwe categorie

en: Category
nl_BE: Categorie

en: Print Waybill
nl_BE: Waybill afdrukken

en: Shipment Notification
nl_BE: Verzendmelding

en: -- Select All Status --
nl_BE: -- Selecteer Alle status --

en: -- Select All Category --
nl_BE: -- Selecteer alle rubrieken --

en: -- All Agents --
nl_BE: -- Alle agenten --

en: -- All Owners --
nl_BE: -- Alle eigenaren --

en: -- All Shipper --
nl_BE: -- Alle verlader --

en: -- All Receiver --
nl_BE: -- Alle ontvanger --

en: Tracking Number
nl_BE: Trackingnummer

en: Shipper Phone
nl_BE: Verzender Telefoon

en: Receiver Phone
nl_BE: Ontvanger telefoon

en: Admin Email
nl_BE: E-mail voor beheerders

en: Name of the Shipper
nl_BE: Naam van de verlader

en: Name of the Receiver
nl_BE: Naam van de ontvanger

en: Location
nl_BE: Locatie

en: Website Name
nl_BE: Websitenaam

en: Registered Client Email
nl_BE: E-mail van geregistreerde klanten

en: Pending
nl_BE: In afwachting

en: Picked up
nl_BE: Pakte

en: On Hold
nl_BE: On hold

en: Out for delivery
nl_BE: Uit voor levering

en: Enroute
nl_BE: Onderweg

en: Cancelled
nl_BE: Geannuleerd

en: Delivered
nl_BE: Geleverd

en: Returned
nl_BE: Terug

en: -- Select Type --
nl_BE: -- Selecteer Type --

en: Previous
nl_BE: Vorige

en: Next
nl_BE: Volgende

en: Shipments Pagination
nl_BE: Paginering van zendingen

en: First
nl_BE: Eerste

en: previous
nl_BE: vorige

en: next
nl_BE: Volgende

en: Last
nl_BE: Laatste

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WPCargo
nl_BE: WPCargo WPCargo

en: General Settings
nl_BE: Algemene instellingen

en: Client Email Settings
nl_BE: Instellingen voor client-e-mail

en: Admin Email Settings
nl_BE: E-mailinstellingen voor beheerders

en: Shipment Settings
nl_BE: Verzendinstellingen

en: Reports
nl_BE: Rapporten

en: Map Settings
nl_BE: Kaart Instellingen

en: Print Layout
nl_BE: Afdrukindeling

en: Shipment Label
nl_BE: Verzendlabel

en: Shipment Details
nl_BE: Verzendgegevens

en: Date
nl_BE: Datum

en: Time
nl_BE: Tijd

en: Status
nl_BE: Status :

en: Updated By
nl_BE: Bijgewerkt door

en: From:
nl_BE: Van:

en: Dear
nl_BE: Dierbaar

en: Shipment number
nl_BE: Verzendnummer

en:  has been assigned to you.
nl_BE: is aan u toegewezen.

en: Assign Shipment Notification
nl_BE: Verzendmelding toewijzen

en: Do you want to display it on account page?
nl_BE: Wilt u het weergeven op de accountpagina?

en: Registered Shipper
nl_BE: Geregistreerde verzender

en: Shipment Status:
nl_BE: Verzendstatus:

en: SHIPPER DETAILS:
nl_BE: VERZENDER DETAILS:

en: Address
nl_BE: Adres

en: Email
nl_BE: E-mail

en: RECEIVER DETAILS:
nl_BE: ONTVANGER DETAILS:

en: PACKAGE DETAILS:
nl_BE: PAKKETDETAILS:

en: Disable Search Client Shipper?
nl_BE: Zoekclientverlader uitschakelen?

en: Disable Search Client Receiver?
nl_BE: Zoekclient uitschakelen?

en: Save Settings
nl_BE: Instellingen opslaan

en: WPCargo Merge Tags
nl_BE: WPCargo-samenvoegtags

en: Note: Use this tags for email setup to display shipment data.
nl_BE: Opmerking: Gebruik deze tags voor het instellen van e-mail om verzendgegevens weer te geven.

en: Activate Admin Email Notification?
nl_BE: E-mailmelding voor beheerders activeren?

en: Please check if you want to send email after updating the shipment.
nl_BE: Controleer of u e-mail wilt verzenden na het bijwerken van de zending.

en: Select Shipment Status to send email Notification
nl_BE: Selecteer Verzendstatus om e-mailmelding te verzenden

en: Note: If no Shipment status is selected, Email Notify all types of shipment status
nl_BE: Opmerking: Als er geen verzendstatus is geselecteerd, e-mail alle soorten verzendstatus melden

en: Domain Email
nl_BE: Domein E-mail

en: Edit this if you want to change the header of your email automation. Default will be
nl_BE: Bewerk dit als u de koptekst van uw e-mailautomatisering wilt wijzigen. Standaard wordt

en: Mail To
nl_BE: E-mail naar

en: Add emails with comma separated.(You can add WPCargo Merge Tags)<br>
    					sample_1@mail.com, @sample_2@mail.com
nl_BE: Voeg e-mails toe met komma's gescheiden. (U kunt WPCargo Merge Tags toevoegen)<br>sample_1@mail.com, @sample_2@mail.com

en: Subject:
nl_BE: Betreft:

en: Email Subject
nl_BE: E-mail onderwerp

en: Message Content:
nl_BE: Berichtinhoud:

en: Footer:
nl_BE: Voettekst:

en: Accounts Copy
nl_BE: Accounts kopiëren

en: Consignee Copy
nl_BE: Kopie van geadresseerde

en: Shippers Copy
nl_BE: Verladers kopiëren

en: Delivery Date
nl_BE: Leveringsdatum

en: Shipper
nl_BE: Verzender

en: Consignee
nl_BE: Geadresseerde

en: Comment
nl_BE: Reactie

en: Client
nl_BE: Klant

en: -- Select Client --
nl_BE: -- Selecteer Client --

en: -- Select One --
nl_BE: -- Selecteer er een --

en: No agents found, please add agents
nl_BE: Geen agenten gevonden, voeg agenten toe

en: here.
nl_BE: hier.

en:  Make sure the role assign is "WPCargo Agent".
nl_BE:  Zorg ervoor dat de toegewezen rol "WPCargo Agent" is.

en: Employee
nl_BE: Werknemer

en: -- Select Employee --
nl_BE: -- Selecteer werknemer --

en: Activate Client Email Notification?
nl_BE: E-mailmelding van client activeren?

en: Add emails with comma separated. ( sample_1@mail.com, @sample_2@mail.com )
nl_BE: Voeg e-mails toe met komma's gescheiden. ( sample_1@mail.com, @sample_2@mail.com )

en: Enable Shipment History Map
nl_BE: Kaart met verzendgeschiedenis inschakelen

en: Display Map in result page?
nl_BE: Kaart weergeven op de resultatenpagina?

en: Note: This option will take effect only in the result page when "Shipment History Map" option is enabled.
nl_BE: Opmerking: Deze optie wordt alleen van kracht op de resultatenpagina wanneer de optie "Verzendgeschiedenisoverzicht" is ingeschakeld.

en: Map Type
nl_BE: Kaart Type

en: --Select Map Type--
nl_BE: --Kaarttype selecteren--

en: Terrain
nl_BE: Terrein

en: Satellite
nl_BE: Sateliet

en: Roadmap
nl_BE: Wegenkaart

en: Hybrid
nl_BE: Hybride

en: note: Default is Terrain.
nl_BE: Opmerking: Standaard is Terrein.

en: Zoom Level
nl_BE: Zoomniveau

en: --Select Zoom Level--
nl_BE: --Zoomniveau selecteren--

en: World
nl_BE: Wereld

en: Landmass/continent
nl_BE: Landmassa/continent

en: City
nl_BE: Stad

en: Streets
nl_BE: Straten

en: Buildings
nl_BE: Gebouwen

en: note: Default is Streets.
nl_BE: Opmerking: Standaard is Straten.

en: Google Map API Key
nl_BE: Google map API-sleutel

en: Please click here to get Google Map API Key
nl_BE: Klik hier om de Google Map API-sleutel te krijgen

en: Get API Key
nl_BE: API-sleutel ophalen

en: Note: Google Map API Key needs to enable the following API's to make it work.
nl_BE: Opmerking: Google Map API Key moet de volgende API's inschakelen om het te laten werken.

en: Places API
nl_BE: API plaatsen

en: Maps JavaScript API
nl_BE: JavaScript-API kaarten

en: Geolocation API
nl_BE: Geolocatie-API

en: Geocoding API
nl_BE: Geocodering-API

en: Point of Orgin
nl_BE: Punt van Orgin

en: Note: Dag the map marker to generate Point of Orgin
nl_BE: Opmerking: Dag de kaartmarkering om Point of Orgin te genereren

en: Longitude
nl_BE: Lengtegraad

en: Latitude
nl_BE: Breedtegraad

en: Country Restriction
nl_BE: Landbeperking

en: Please enter %s compatible country code. This is to limit the results for you chosen country only.
nl_BE: Voer %s compatibele landcode in. Dit is om de resultaten alleen voor het door u gekozen land te beperken.

en: Google Map Label Color
nl_BE: Google Map-labelkleur

en: Google Map Label Size
nl_BE: Google Map-labelgrootte

en: Google Map Marker
nl_BE: Google-kaartmarkering

en: Upload Logo
nl_BE: Upload logo

en: Note: Marker must be 55px X 55px dimension for best output.
nl_BE: Opmerking: Marker moet 55px X 55px dimensie zijn voor de beste uitvoer.

en: Save Map Settings
nl_BE: Kaartinstellingen opslaan

en: Delete
nl_BE: Verwijder

en: Add Package
nl_BE: Pakket toevoegen

en: Shipment Information
nl_BE: Verzendgegevens

en: Origin:
nl_BE: Oorsprong:

en: Package:
nl_BE: Pakket:

en: Destination:
nl_BE: Bestemming:

en: Type of Shipment:
nl_BE: Type zending:

en: Weight:
nl_BE: Gewicht:

en: Shipment Mode:
nl_BE: Verzendmodus:

en: Carrier Reference No.:
nl_BE: Referentienummer vervoerder:

en: Qty:
nl_BE: Hoeveelheid:

en: Payment Mode:
nl_BE: Betalingsmodus:

en: Total Freight:
nl_BE: Totale vracht:

en: Expected Delivery Date:
nl_BE: Verwachte leverdatum:

en: Departure Time:
nl_BE: Vertrektijd:

en: Pick-up Date:
nl_BE: Ophaaldatum:

en: Pick-up Time:
nl_BE: Ophaaltijd:

en: Comments:
nl_BE: Reacties

en: Receiver Details
nl_BE: Ontvanger Details

en: Add Type of Shipment
nl_BE: Type zending toevoegen

en: Ex. Shipment 1, Shipment 2, Shipment 3
nl_BE: Ex. Zending 1, Zending 2, Zending 3

en: Must be comma separated
nl_BE: Moet worden komma gescheiden

en: Add Shipment Mode
nl_BE: Verzendmodus toevoegen

en: Ex. Shipment Mode 1, Shipment Mode 2, Shipment Mode 3
nl_BE: Ex. Verzendwijze 1, Verzendwijze 2, Verzendwijze 3

en: Add Shipment Location
nl_BE: Verzendlocatie toevoegen

en: Ex. Afghanistan, Albania, Algeria
nl_BE: Ex. Afghanistan, Albanië, Algerije

en: Note: If you have WPCargo Custom Field Add-on installed, go to Manage form Fields to update list of locations.
nl_BE: Opmerking: Als u wpcargo custom field add-on hebt geïnstalleerd, gaat u naar Formuliervelden beheren om de lijst met locaties bij te werken.

en: Add Shipment Carrier
nl_BE: Verzendprovider toevoegen

en: Ex. Shipment Carrier 1, Shipment Carrier 2, Shipment Carrier 3
nl_BE: Ex. Verzender 1, Verzenddrager 2, Verzender 3

en: Add Shipment Payment Mode
nl_BE: Betalingsmodus voor verzending toevoegen

en: Ex. Payment Mode 1, Payment Mode 2, Payment Mode 3
nl_BE: Bijvoorbeeld betalingswijze 1, betalingswijze 2, betalingswijze 3

en: Ex. Shipment Status 1, Shipment Status 2, Shipment Status 3
nl_BE: Ex. Verzendstatus 1, verzendstatus 2, verzendstatus 3

en: Add Shipment Logo
nl_BE: Verzendlogo toevoegen

en: Note: Prefered logo size 190px X 60px
nl_BE: Opmerking: voorkeur logo grootte 190px X 60px

en: Display Barcode?
nl_BE: Barcode weergeven?

en: Check if you want to display barcode at the results.
nl_BE: Controleer of u de streepjescode bij de resultaten wilt weergeven.

en: Track Page Settings
nl_BE: Instellingen voor trackpagina's

en: --Select Page--
nl_BE: --Selecteer pagina--

en: Select a page to insert
nl_BE: Selecteer een pagina om in te voegen

en: Edit Page
nl_BE: Pagina bewerken

en: View Page
nl_BE: Pagina weergeven

en: Print Settings
nl_BE: Afdrukinstellingen

en: Font family
nl_BE: Lettertype familie

en: Default
nl_BE: Standaard

en: Font Size
nl_BE: Lettertype Grootte

en: Shipment Number Format
nl_BE: Formaat verzendnummer

en: Enable Restrict Duplicate Shipment Number
nl_BE: Dubbel verzendnummer beperken inschakelen

en: Enable Autogenerate Shipment Number?
nl_BE: Autogenerate Verzendnummer inschakelen?

en: Shipment Number Prefix
nl_BE: Voorvoegsel verzendnummer

en: Shipment Number Suffix
nl_BE: Achtervoegsel verzendnummer

en: Shipment Number of Digits
nl_BE: Verzendnummer van cijfers

en: This will be the number of digits that autocreate shipment title. Note: The default number of digits is 12 and minumum of 4 digits
nl_BE: Dit is het aantal cijfers dat de verzendtitel automatisch maakt. Opmerking: Het standaardaantal cijfers is 12 en een minimum van 4 cijfers

en: Base color
nl_BE: Basiskleur

en: TAX(%)
nl_BE: BTW(%)

en: Note: This setting is optional, some of the WPCargo add on plugins use this data.
nl_BE: Opmerking: Deze instelling is optioneel, sommige wpcargo add-on plugins gebruiken deze gegevens.

en: Shipment History Settings
nl_BE: Instellingen verzendgeschiedenis

en: Display Shipment History in Invoice
nl_BE: Verzendgeschiedenis weergeven in factuur

en: Enable User Timezone
nl_BE: Gebruikerstijdzone inschakelen

en: Allow Roles to update shipment history
nl_BE: Rollen toestaan de verzendgeschiedenis bij te werken

en: Assign Shipment Email Settings
nl_BE: E-mailinstellingen voor verzending toewijzen

en: Disable Email for Employee?
nl_BE: E-mail voor werknemer uitschakelen?

en: Disable Email for Agent?
nl_BE: E-mail uitschakelen voor agent?

en: Disable Email for Client?
nl_BE: E-mail voor client uitschakelen?

en: No Shipment History Found.
nl_BE: Geen verzendgeschiedenis gevonden.

en: No Selection setup, Please add selection
nl_BE: Geen selectie-instelling, voeg selectie toe

en: Pickup Time :
nl_BE: Ophaaltijd:

en: Shipper Details
nl_BE: Gegevens verzender

en: User Profile
nl_BE: Gebruikersprofiel

en: Timezone
nl_BE: Tijdzone

en: Choose user timezone. This will override general settings timezone for user.
nl_BE: Kies de tijdzone van de gebruiker. Hiermee worden de tijdzones algemene instellingen voor de gebruiker overschreven.

en: Company Logo
nl_BE: Bedrijfslogo

en: Upload Company Logo
nl_BE: Bedrijfslogo uploaden

en: Business Registration #
nl_BE: Zakelijke registratie #

en: GST Account #
nl_BE: GST-rekening #

en: Minimum Notification Unit
nl_BE: Minimale meldingseenheid

en: Print Invoice
nl_BE: Factuur afdrukken

[ctx: Weigt units]
en: kg
nl_BE: Kg

[ctx: Dimension units]
en: ft
nl_BE: voet

en: Total Volumetric Weight :
nl_BE: Totaal volumetrisch gewicht :

en: Total Volume :
nl_BE: Totaal volume :

en: Total Actual Weight :
nl_BE: Totaal werkelijk gewicht :

en: Qty.
nl_BE: Hoev.

en: Piece Type
nl_BE: Stuktype

en: Description
nl_BE: Omschrijving

en: Weight
nl_BE: Gewicht

en: View More
nl_BE: Meer weergeven

en: Welcome
nl_BE: Welkom

en: Shipment List
nl_BE: Verzendlijst

en: Tracking #
nl_BE: Bijhouden #

en: View Details
nl_BE: Bekijk details

en: No Shipment found!
nl_BE: Geen zending gevonden!

en: Sort
nl_BE: Sorteer

en: All
nl_BE: Alle

en: Owned
nl_BE: Eigendom

en: Receivable
nl_BE: Vorderen

en: Designation
nl_BE: Aanwijzing

en: No shipment found!
nl_BE: Geen zending gevonden!

en: Data empty
nl_BE: Gegevens leeg

en: Shipper Name:
nl_BE: Naam verzender:

en: Registered Shipper:
nl_BE: Geregistreerde verzender:

en: -- Registered Shipper --
nl_BE: -- Geregistreerde verlader --

en: Date Range
nl_BE: Datumbereik

en: From :
nl_BE: Van:

en: To :
nl_BE: Aan:

en: Choose Status
nl_BE: Status kiezen

en: Select Option
nl_BE: Kies optie

en: Generate Report
nl_BE: Rapport genereren

en: Note: This will take a couple of seconds to generate reports, wait for a pop up message to save your report.
nl_BE: Opmerking: Dit duurt een paar seconden om rapporten te genereren, wacht op een pop-upbericht om uw rapport op te slaan.

en: Shipper Information
nl_BE: Informatie over verzender

en: Receiver Information
nl_BE: Informatie over de ontvanger

en: No results found!
nl_BE: Geen resultaten gevonden!

en: Enter the Consignment No.
nl_BE: Voer het zendingsnummer in.

en: Enter Tracking Number
nl_BE: Volgnummer invoeren

en: TRACK RESULT
nl_BE: RESULTAAT BIJHOUDEN

en: Ex: 12345
nl_BE: Bijvoorbeeld: 12345

note: Description of the plugin/theme
en: WPCargo is a WordPress plug-in designed to provide ideal technology solution for your Cargo and Courier Operations. Whether you are an exporter, freight forwarder, importer, supplier, customs broker, overseas agent, or warehouse operator, WPCargo helps you to increase the visibility, efficiency, and quality services of your cargo and shipment business.
nl_BE: WPCargo is een WordPress-plug-in die is ontworpen om de ideale technologische oplossing te bieden voor uw vracht- en koeriersactiviteiten. Of u nu een exporteur, expediteur, importeur, leverancier, douane-expediteur, overzeese agent of magazijnexploitant bent, WPCargo helpt u de zichtbaarheid, efficiëntie en kwaliteitsdiensten van uw vracht- en verzendbedrijf te vergroten.
